חיפוש
  • אפי רוזנברג

אימון לניהול עצמי - ניהול זמן


במצב הטבעי של חייכם אתם מוצאים את עצמכם בג'אגלינג בין תחומי החיים - עבודה, בית, חיי חברה, תחביבים....

בתוך העבודה אתם מקיימים ג'אגלינג בפני עצמו בן תחומי העיסוק – משימות שיש לבצע בזמן, תקשורת עם לקוחות, ספקים, מנהלים ועובדים, ישיבות מסוגים שונים, כמובן בלתמי"ם, אותם אירועים בלתי צפויים, הנכנסים בדיוק בזמן הכי לא נוח ודורשים תשומת לב מלאה שלכם עכשיו!

ניהול זמן הוא היכולת לתכנן ולשלוט על האופן בו אתם מקצים פעילויות לשעות היום, כך שהמטרות אשר הצבתם לעצמכם יושגו בדרך יעילה. ניהול זמן לקוי יכול להיות קשור לדחיינות, חוסר יכולת להגיד "לא", בעיות קשב או קשיים בשליטה עצמית.

האם ניתן לשנות הרגלי חיים וסגנון אישי שעוצבו במשך שנים רבות, באימון אישי, טוב ככל שיהיה? לשאלה הזו כיוונתי כאשר עצבתי את תהליך האימון האישי המיועד להעניק לכם שליטה טובה יותר בחייכם באמצעות ניהול זמן אפקטיבי.

במפגשי האימון אני מציג את המכשולים העיקריים, ומול כל מכשול מציע דרך חלופית. המטרה שלי פשוטה, לאפשר לכל אחד לבחור מכשול אחד או שניים המכבידים עליו ולתרגל דרך חלופית פשוטה וישימה. אני מאמין כי כל שיפור תעשו יקטין את רמות הלחץ שלכם ויעלה את הרווחה האישית שלכם. ואלו שלעצמם הם כבר סיבות מעולות להצטרף לאימון אישי לחיים בשליטה.

#עבודה #אפירוזנברג #קריירה #מאמןעסקי #מאמןלחיים #מאמןאישי #מנטור #אימוןעסקי #ייעוץעסקי #אימוןאישי #יועץעסקי #אפי #אימוןלתעסוקה

3 צפיות

© 2023 by E. Rosenberg & Co.

אפי רוזנברג - ייעוץ עסקי - אישי

Business Coach ; Life Coach