מאמן אישי , מנטור, מאמן לחיים , קאוצ'ר אישי

מאמן אישי , מנטור, מאמן לחיים , קאוצ'ר אישי , כך אני מציג את עצמי כאשר שואלים אותי מי אני. כאשר שואלים מה יש בי ההופך אותי לבעל מקצוע טוב, אני משיב כי אני אוהב אנשים, חייהם ממש מעניינים אותי ואני אוהב לעזור להם, יש לי השכלה אקדמית נרחבת וניסיון חיים עשיר, אני חד מחשבה, רהוט, ופותר בעיות חיים במהירות, אלו תכונות הכרחיות לעבודתי.

 

אני מאמין כי בכל אדם גלום פוטנציאל, לשנות את דרכו, את מסלול חייו, החיים אינם מקובעים, עבדתי עם נשים וגברים רבים, כל אחד שונה מאחר, כל אחד עולם ומלאו.

 

לכולם היה צורך ברור, לא להמשיך לנוע במסלול בו הם נעו, הם חשו כי בחיים יש יותר מהחלק הקטן שהם חוו, לחיים יש עוד מה להציע, אך הם אינם יודעים כיצד לחולל את השינוי בעצמם, ולכן הם הגיעו אלי. במקום שאספר לכם על התהליך שהם עברו, אתן לכם לקרוא מה שהם אומרים אחרי שהסתיים התהליך, לפעמים שנים אחרי....


"אפי, דיברתי עם הבן שלי, הוא מלא הערכה כלפיך, אמר שאתה כולך לב. נשמע שהוא חווה אותך כמאוד מכיל ואוהב, וזה היה מרגש לשמוע. נתת גם לי השראה".


"אפי יקר, רק שתדע לך שהתובנות שלך לגבי כול הזמן מהדהדות לי בראש! אתה היחידי בחיי שניתוח שלו אותי היה כול כך מדויק"!


"היי...תוכנית הפעולה שהכנת עבורי לפני שנתיים, מודבקת על שולחן העבודה שלי...היא כל כך מדויקת ונכונה לי".


"היי אפי. רציתי רק לעדכן - אתה הצלחת ב״ להוציא אותי מאזור הנוחות שלי, ממכון כושר״. יש חיים גם בחוץ מתברר. אומנם מפחיד, אבל אני מלאה אופטימיות".

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

August 22, 2019

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook
  • Twitter

© 2023 by E. Rosenberg & Co.