א. רוזנברג ושות'- ייעוץ ואימון עסקי

אנחנו קבוצת ייעוץ רב – תחומית המתמחה בפתרונות בוטיק לאתגרי הניהול שלכם. הקבוצה הוקמה כדי לתת מענה לניהול אפקטיבי של הקשר בין העסק, עובדיו ולקוחותיו. אנחנו פועלים בשיטה ייחודית ואפקטיבית במיוחד לאימון והכשרת מנהלים, טכנאים, אנשי שירות וצוותי מכירות. המטרה שלנו לשדרג את יכולותיהם הבין אישיות כמו גם את כישוריהם מקצועיים הנדרשים להם לביצוע עבודה מעולה. הקבוצה מנוהלת על ידי אפי רוזנברג [Bsc MBA] מאמן עסקי, יוצר סדנאות והרצאות בתחומי ניהול והעצמת עובדים ומנהלים.

סדנאות והרצאות : מכירות, שירות, ניהול

הקדשתי זמן רב לחקור את התיאוריה והפרקטיקה של המיומנויות הניהוליות באקדמיה וכמנהל בכיר בחברות מובילות. כך שאחרים יוכלו ללמוד ולהצטיין. התאוריה נלקחה מקונסורציום של ידע הקיים ב IVY LEAGUE, הפרקטיקה מ 20 שנות התנסות כסמנכ"ל ויזה ו- AIG וכמנכ"ל טלכלל, קג"מ ו SBC. בניתי סדנאות והרצאות המקנות מיומנויות אישיות בתחומי ניהול, ניהול זמן, מכירות ושירות. אני מאמין כי מיומנויות אלו חיוניות להצלחת כל חברה עסקית, בעיקר למנהלים וצוותים ייעודיים [מכירות, שירות, טכנאים, הנהלה]. ארגון הרוכש מיומנויות אלו יצליח ביצירת צמיחה עסקית עקבית, קהל לקוחות נאמן, יפתח שותפויות, יסגור עסקות, ימנע מסיכונים כלכליים ופגיעה במוניטין. 

מאמרים ותקצירי הרצאות

המאמרים אותם כללתי הינם העדכניים והנחשים בתחומם. לעיתים תרגמתי מאמרים אשר פורסמו על ידי האוניברסיטאות המובילות בעולם כדוגמת קבוצת האונברסטאות הנכללת ב IVY LEAGUE, לעיתים כתבתי תקצירי ספרים. ומפעם לפעם חטאתי וכתבתי מאמרים בעצמי. מאמרים אלו הבאתי מנסיוני כמנהל וכמנחה סדנאות ואני מקווה כי יש בהם כדי לתרום לכם הקוראים. חלק מהמאמרים מעניין בפני עצמו, חלקם מומלצים כמקור ידע לשיפור מיומנויות אישיות ועסקיות, חלקם מלאים בהומור מהנה, וחלקם הרצאות מעצימות ומעוררות השראה ...

מה מייחד אותנו

צוות היועצים והמנחים שלנו עסק בעצמו בתחומי הניהול, השירות והמכירות בארגונים עסקיים וציבוריים. לצוות היועצים והמנחים ניסיון ומוניטין רב בעבודתם כמנחי סדנאות וכמאמנים עסקיים של יזמים, מנהלים ובעלי עסקים במסגרות שונות. אנחנו לא מעבירים סדנאות מדף! אנחנו לומדים את "שפת הארגון", את עולם המושגים והבעיות של החברה, טרם עריכת הסדנה ונותנים ביטוי לכל מה שלמדנו במהלך הסדנה. הפעילויות מועברות בשיטה אימונית - ייחודית, המקדמת את המשתתפים במישור האישי התומך ובמישור הקבוצתי-ארגוני. הפעילויות משתפות ומפעילות את המשתתפים תוך שימוש בעולם התוכן שלכם, סרטונים, משחקים וסמולציות, הרבה סימולציות.

רוצים לקרוא עוד

צרו אתנו קשר

א.' רוזנברג ושותפים לדרך

תל אביב, ישראל

054-2005-886

    © 2023 by E. Rosenberg & Co.

    אפי רוזנברג - מאמן אישי, מאמן לחיים,

    בשיטת קבלה ומחוייבות הכוללת תרגול מיינפולנס