לשנות, להתקדם, להצליח

April 27, 2019

כן, יש שם עוד משהו, אתה יודע בוודאות שיש שם עוד משהו, משהו גדול יותר, נקי יותר, אותנטי, ראשוני, שם, בתוך עצמך, בליבה שלך. אבל אתה לא יכול להגיע לשם. אתה יודע שיש לך עוד מה לתת, להוסיף. יש לך הרבה מה להוסיף לעולם, לעצמך, לאהוביך, לקריירה שלך. אבל עד כה לא הלכת מספיק רחוק. לא בדקת באמת מה יש בתוכך. לא באמת גילית למה אתה מסוגל. אולי אתה מרשים אחרים פה ושם, עם מה שעשית עד כה. אולי עבדת ממש קשה,  אולי למדת ממש הרבה. ובכל זאת, משהו מציק, משהו מדגדג, משהו אומר לך, שיש יותר בחיים ואתה יודע שאתה צריך להשתנות ולשנות דבר איתי!

 

 

אם אתם מרגישים תקועים, מחפשים דרך, אם אתם מרגישים רחוקים מחלום החיים שלכם, מזוגיות מלהיבה, עבודה מספקת ומתגמלת, ואתם מוכנים להשתתף בתהליך אישי ומקצועי [היכן שנדרש] המשלב כלים מעולם הרגש והניהול, הפילוסופיה ודמיון מודרך, כדי ליצור העצמה אישית ולפעול מתוך מוטיבציה להצליח ולחולל שינוי מהותי בחיים. כל שנותר לכם הוא לעשות את הצעד הראשון ולהתקשר 03-546-6996

 

שמי אפי רוזנברג, בהכשרתי האקדמית BSc IE, MBA, ניסיוני המקצועי סמנכ"ל ומנכ"ל בויזה, AIG, טלכלל, קג"מ ו -SBC. לפני 11 שנים פרשתי מתחום הניהול המקצועי למדתי אימון בכיר וקבלתי הסמכות מ"גומא" ומ Dale Carnegie, בשנים האחרונות המשכתי ללמוד באופן עצמאי בקורסים שונים פסיכולוגיה, פילוסופיה, דמיון מודרך ועוד.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

August 22, 2019

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags